Teslimat Bilgileri

ÜRÜN VE FİYAT : 

bysinemnefesoglu.com sitesi üzerinden satışı yapılan ürünlerin fiyatlarına KDV dahil edilmiştir.
 
SİPARİŞ VE ÖDEME : 

Sipariş : bysinemnefesoglu.com üzerinden 7 gün 24 saat sipariş verilebilmektedir
 
Sipariş İptali : Sipariş verildikten, ödemesi yapıldıktan sonra siparişiniz kargoya teslim edilmediyse info@bysinemnefesoglu.com adresine mail atarak bilgilendirdikten sonra, banka talimatı verilerek alınan ödeme aynı yol ile geri iade edilir.
 
Tatil Günlerinde Sipariş : Sistemimiz bakım çalışması veya sistem arızası yaşanmadığı sürece 7/24 hizmet vermektedir. Resmi tatil günlerine verilen siparişler tatil bitiminden itibaren işleme alınacaktır.
 
Ödeme Şekilleri : Siparişini verdiğiniz ürünlerin ödemelerini  aşağıda belirtilen şekillerden birini kullanarak yapabilirsiniz.;
  • Kredi kartı
  • Banka havale
TESLİMAT : 

Teslimat : Web sitemizden satın almış olduğunuz ürünler sizlere Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla ulaştırılmaktadır 
 
Teslimat Süresi : Onaylanan siparişleriniz, en geç 4 gün sonra Yurtiçi Kargo aracılığıyla, adresinize teslim edilir.
 
Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.
 
Kargo Ücreti : Ürün siparişi verirken kargo ücreti otomatik olarak sizin göreceğiniz şekilde rakamınıza ilave edilir. Ürününüzü teslim alırken kargo firmasına taşıma bedeli için ödeme yapmazsınız.
 
Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. 
 
Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunun hasarlı olup olmadığını kontrol edin. Hasarlı kargoyu kesinlikle TESLİM ALMAYIN, tutanak tutturup iade edin. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. Teslim alındıktan sonra ki hasarlı kargo bildirimi kesinlikle işleme tabi tutulmayacaktır.
 
Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. 
 
Teslimat anında adreste kimse bulunulmaz ise şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bıraklmasından sonra kargonuz 2 gun süre ile size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinde bekletilecektir. Bu süreyi geçen kargolar, çıkış yapılan şubeye geri gönderilecektir.
 
Stoğu Tükenmiş/Geçmiş Sezonlara Ait Ürünlerin Sipariş Edilmesi : Stoğu bitmiş, geçmiş sezonlara ait ürünlerin siparişi için ürün kod numarası ile tarafımıza bilginin ulaşmasından sonra, malzeme kontrolü ve üretim süreçleri değerlendirilip, tarafınıza termin tarihi bildirilir. Termin tarihi tarafınızca onaylanıp banka işlemleri gerçekleştirildiğinde siparişinizin üretim süreci başlayacaktır. Bu bölümde kapıda ödeme seçeneği kullanılamamaktadır.