Şartlar ve Koşullar

İPTAL PROSEDÜRÜ

Satış sitemizde kredi kartı ile online olarak ödeme yapılmaktadır.

Banka havalesiyle de ödeme kabul etmektedir.  0(216) 640 25 26 telefonumuza ödemenizi havale yolu ile yapmak istediğinizi bildirdiğinizde, gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılacaktır.

Siparişlerinizi kargoya verilmeden 0216 640 25 26 no lu telefondan bizi arayarak iptal edebilirsiniz..
 
İADE GENEL ŞARTLARI

 1. bysinemnefesoglu.com üzerinden aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren 2 iş günü içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz.
 2. Faturasız, iade takip numarasız ve kutusuz ürünlerde iade yapılamamaktadır.
 3. İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, sitemizin "İletişim" sayfasındaki "İletişim Formu"nu, iade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin referans numaralarını, neden iade etmek istediğinizi ve size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi yazıp gönderiniz. Bu formu doldurup gönderdiğiniz zaman yetkili kişiler en kısa zamanda sizinle iletişime geçerek konu ile ilgili "İade Takip Numarası" verecektir. (Bu form 385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.)
 4. İadeler mutlak surette ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 5. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin: yeniden kapatılamaz, yırtık, vs.) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, monte edilmiş/kurulmuş, parfüm kokusu sinen, üretim hatası haricinde alıcı tarafından zarar görmüş (taşı kırılmış vb.), başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 6. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ile faturanın aslı ve iade takip numaranızı göndermeniz gerekmektedir.
 7. İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderimden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Lara Peyzaj Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. firmasına aynı isimle karşı ödemeli olarak göndermeniz  gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmiş olmalıdır. Aksi halde gönderiniz teslim alınmayacaktır.
 
ÜRÜNLERİN İADESİ ŞARTLARI

 1. ürünlerimiz soğuk suda ve ters çevrilerek yıkanmalıdır. (Yıkanmış ürünler iade alınmaz.)
 2. İade edilecek ürünlerin kullanılmamış olmaları gerekmektedir.
 3. Ürunlerde kesinlikle parfüm ve ten  kokusu olmamalıdır.
 4. Kullanılan malzemelerin karşılaştığı darbeler(düşürme,çarpma) yüzünden kırılan taşlar iade alınmaz.
 5. Düşme, çarpma gibi kullanıcı tarafından doğan hasarların tadilatı,bedelinin ödenmesi ile yapılmaktadır.
İADE İŞLEMLERİ : 

Gelen ürün öncelikle Lara Peyzaj Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. firması Satış Sonrası Hizmetler Servisi tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise,  iade işlemi başlatılır ve tarafınıza iadenizin onaylandığı bildirilir. Onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza yada banka havalesi  olarak iade edilir. Bu süre Lara Peyzaj Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. firmasının  iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.